Naar het westelijkste puntje van Ierland
Vandaag gaat de route verder over de schiereilanden in het zuidwesten van Ierland. Het is niet de mooiste route en weinig spectaculair. Ik rijd naar Mizen Head Fog Signal Station om daar, op het uiterst westelijk punt van Ierland, het mistwaarschuwingssysteem aan de ruige kust te bekijken. Vervolgens rijd ik de route verder naar Durrus. In de kleine vissershaven vind ik mijn plek voor de overnachting. (86 km).
Niet zelfstandig nadenken svp
Ik had gedacht dat ik vannacht op een rustige overnachtingsplek zou staan omdat er aan het einde van de weg naar Lough Hyne alleen maar heel smalle wegen te vinden waren. Daar kom ik bedrogen uit want die smalle weggetjes zijn slechts heel kort waarna ze weer breder worden. Het blijkt een doorgaande route te zijn naar het achterland.
Toch goed geslapen en vanochtend om 8.30 uur vertrokken. Ik verkeerde in de veronderstelling dat ik door mijn tochtje naar Lough Hyne flink van de route afgeweken was. Dus toen ik de TomTom aanzette en mijn route instelde meende ik dat dat niet goed was en dat ik eerst terug naar Skibbereen moest. Ook daar vergiste ik me weer flink. Het bleek namelijk dat Lough Hyne in mijn route opgenomen was en dat ik helemaal niet terug hoefde naar Skibbereen. Zo zie je maar: zelfstandig nadenken kun je beter niet doen dat leidt alleen tot verwarring (althans bij mij).
Reacties